Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home2/promotin/public_html/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 74

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home2/promotin/public_html/wp-content/plugins/wp-jobsearch/modules/social-login/facebook/facebook.php on line 68

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home2/promotin/public_html/wp-content/plugins/wp-jobsearch/modules/social-login/linkedin/linkedin.php on line 82

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home2/promotin/public_html/wp-content/themes/Divi/functions.php:74) in /home2/promotin/public_html/wp-content/plugins/wp-jobsearch/includes/common-functions/job-functions.php on line 609
INXHINIER MEKANIK në FIER | Albanian HR Solutions
Call: 067 200 2474 contact@ahrs.al

INXHINIER MEKANIK në FIER

Full time Albanian HR Solutions in Engineering Email Job

Përshkrimi i Punës

Kërkesa/ Kualifikime:
– Të kenë përfunduar studimet e larta në profilin Inxhinieri Mekanike.
– Të kenë eksperiencë pune minimumi 2 vite në fushën Oil & Gas.
– Të kenë njohuri të mira të instrumenteve matëse të presionit, temperaturës dhe prurjes si
dhe njohuri të funksionimit të pompave.
– Të kenë njohuri të grupit të produkteve: tuba, rakorderi, saraçineska.

Other jobs you may like