Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home2/promotin/public_html/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 74

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home2/promotin/public_html/wp-content/plugins/wp-jobsearch/modules/social-login/facebook/facebook.php on line 68

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home2/promotin/public_html/wp-content/plugins/wp-jobsearch/modules/social-login/linkedin/linkedin.php on line 82

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home2/promotin/public_html/wp-content/themes/Divi/functions.php:74) in /home2/promotin/public_html/wp-content/plugins/wp-jobsearch/includes/common-functions/job-functions.php on line 609
PERFAQESUES/E SHITJESH për Rajonin (SHQIPËRI & KOSOVË) | Albanian HR Solutions
Call: 067 200 2474 contact@ahrs.al

PERFAQESUES/E SHITJESH për Rajonin (SHQIPËRI & KOSOVË)

Full time Albanian HR Solutions in Sales & Marketing Email Job

Përshkrimi i Punës

 Kërkesa/Kualifikime:

– Të kenë eksperiencë në shitje.
– Preferohet të kenë përfunduar studimet për Kimi ose Inxhinieri Kimike.
– Të kenë njohuri shumë të mira të gjuhës angleze.
– Të kenë mundësi të udhetojnë.
– Aftësi shumë të mira komunikimi dhe negociuese.